Дітям, позбавленим батьківського піклування, особлива увага

04.11.2019

Img 729f839dbe983509e0434dfcba93a9e2 V

Сьогодні, 4 листопада, відбулося засідання місцевої комісії з питань  формування пропозицій щодо спрямування субвенції за напрямами та умовами надання у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Голова комісії керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська  ознайомила присутніх з клопотанням  Управління соціального захисту населення Кропивницької РДА  щодо надання грошової компенсації для придбання житлового приміщення особі з числа дітей,  позбавлених батьківського піклування, передбаченого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616.

Під час засідання  начальник служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради Юлія Хайнацька повідомила, що рішенням виконавчого комітету  сільської ради від 18.09.2019 року №43 саме ця особа, яка проживає на території Великосеверинівської ОТГ,   була  визначена  як така, що має право на виділення субвенції для придбання житла  відповідно до норм  чинного законодавства.  Після детального обговорення та, враховуючи результати голосування, комісія прийняла рішення про надання особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування  грошової компенсації на придбання житла за рахунок  субвенції з державного бюджету.