Дізнатися розмір пенсії можна на порталі Пенсійного фонду України

12.09.2023

Цифрові сервіси сьогодні дозволяють порахувати свою пенсію будь-кому у два кліки. Цей інструмент особливо цікавий молодим людям. Адже в той чи інший момент ми починаємо задумуватися про пенсію, плануючи майбутнє. Коли ви порахуєте свою пенсію, скоріш за все, погодитесь, що пенсійна реформа назріла і зміни у пенсійній системі є необхідні. Дізнатися розмір пенсії можна на порталі Пенсійного фонду України за допомогою пенсійного калькулятора.
Як це зробити?
Вам потрібно авторизуватися на сайті Пенсійного фонду http://surl.li/knndt, використовуючи кваліфікаційний електронний підпис (КЕП), Дія.Підпис чи BankID.
Далі відкрийте розділ “Портал персональних послуг” і оберіть “Пенсійний калькулятор”. Усі дані, потрібні для розрахунку пенсії, у системі підтягуються автоматично. Не потрібно заповнювати вручну ні трудовий стаж, ні інформацію про місце роботи. Електронні сервіси дозволяють розрахувати все швидко і автоматично.
Важливо, що ви маєте можливість впливати. У пенсійному кабінеті можна не тільки розрахувати пенсію, а й в один клік доплатити страхові внески, якщо ви хочете, щоб ваша пенсія була більша.
Або ж допомогти вашим рідним отримувати більшу пенсію вже зараз, заплативши внески для меценатської пенсії. Це сервіси, які сьогодні вже успішно працюють. І ми будемо їх розширювати, щоб збільшувати можливості інвестувати у своє майбутнє.
 Один із важливих інструментів, який дозволить отримувати гідну пенсію українцям – це пенсійна реформа. І ми над нею активно працюємо.