Для мікро-, малого та середнього бізнесу всіх галузей!

03.09.2019

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата  запрошує керівників підприємств та служб збуту МСП, які мають наміри брати участь у процедурах публічних закупівель, фахівців МСП, які займаються підготовкою тендерної документації, взяти участь у тренінгу «Участь МСБ у публічних закупівлях», що відбудеться 11-12 вересня в рамках ініціативи #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні.

Учасники тренінгу:

здобудуть практичні навички оформлення тендерної документації;
навчаться працювати з системою “PROZORRO”;
зможуть самостійно брати участь у процедурах державних закупівель, які відбуватимуться уже в жовтні-листопаді 2019р.
Тренери: Людмила СОЛОНАР – сертифікований тренер з державних закупівель; консультант з проведення торгів; агент “ПРОЗОРО” у Кіровоградській області; член редакційної колегії журналу “Держзакупівлі”;  Олеся ДАХНО – заступник начальника управління-начальник відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області.

Організатор тренінгу – Центр підтримки бізнесу м. Кропивницький.

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, к. 214.

Вартість участі у тренінгу: 1500 грн.

Для реєстрації на тренінг необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://form.jotformeu.com/92022345981355

За довідками звертайтесь за телефоном 068 192 29 18