Для нас історія – для них життя частинка…

14.10.2017

13 жовтня в Оситнязькому Будинку культури  відбувся урочистий захід з нагоди  відзначення Дня захисника України «Зустріч поколінь –  для нас історія, для них життя частинка». Село гідно привітало своїх героїв – ветеранів і тих, хто сьогодні боронить незалежність держави. Перед початком урочистостей учасники заходу ознайомилися з  книжковою виставкою «Слава козацька жива» та  переглянули документальний фільм про захисників України, які в різний час і в різних місцях відстоювали й захищали мир. З вітальною промовою до присутніх звернулася виконуюча обов’язки старости Оситнязького старостинського округу Великосевериніівської  сільської ради Юлія Манукян, яка зазначила, що в  День захисника України усвідомлюється   головне: справжні герої – серед нас! Саме в цей день простежується  нерозривний  зв’язок всіх поколінь захисників України,  хто в різний час захищав  нашу рідну  землю від ворога і охороняє її зараз.   Також вона  привітала запрошених  з Днем захисника України, подякувала їм за мужність,  відвагу та  любов до своєї Батьківщини,  побажала  їм  миру, міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Учасники вокального ансамблю «Мальви» подарували чудові пісні нашим захисникам, а ведучі заходу провели цікаву розважальну програму  На закінчення заходу чоловіки прийняли присягу на вірність країні,  закріпивши це чаркою випитою з шаблі.

Завідувач Оситнязької бібліотеки Олена Бойко