Для школярів Кіровоградщини розпочинається творчо-інтелектуальний період

13.01.2022

15 січня 2022 року розпочнеться ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад до участі у яких запрошено 2871 учень закладів загальної середньої освіти всіх 49 громад Кіровоградської області та закладів обласного підпорядкування. Про це повідомляють на сайті Департаменту освіти та науки Кіровоградської ОДА.

У 2021/2022 навчальному році інтелектуальні змагання проводитимуться протягом січня – лютого із двадцяти освітніх предметів: історії, , астрономії, географії, іноземних мов (англійської, німецької, польської, французької, іспанської), трудового навчання (технології), біології, математики, правознавства, фізики, інформатики, інформаційних технологій, хімії, російської мови та літератури, української мови і літератури, економіки, екології.

Першою стартує олімпіада з історії. Завершується напружений творчо-інтелектуальний період 26 лютого олімпіадою з англійської та іспанської мов.

Найважливіші інтелектуальні змагання – олімпіади з освітніх предметів буде проведено на базі  Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та комунального закладу «Навчально-виховний комплекс “Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26-дошкільний навчальний заклад-дитячий юнацький центр “Зорецвіт” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Олімпіади дозволять виявити обдарованих дітей, стимулювати самовдосконалення учнів та сприяти широкому розвитку дитячої технічної творчості. А ще це можливість впевнено крокувати до особистих перемог!

За матеріалами Департаменту освіти та науки Кіровоградської ОДА