Для ветеранів АТО та їх родин з Кіровоградщини оголосили фотоконкурс

13.05.2020

До 1 липня приймають світлини на фотоконкурс для ветеранів та ветеранок російсько-української війни та їх родин «Світ, який ми захищаємо». Про це йдеться на на сайті gre4ka.info.

Організатори – громадська організація «Мобільна волонтерська група» та обласна універсальна наукової бібліотеко ім. Д. І. Чижевського» у партнерстві з обласним ресурсним центром з питань допомоги учасникам АТО та ВПО. Конкурс проводиться в рамках творчого проєкту для учасників бойових дій на сході країни «Мистецькі студії для учасників/учасниць АТО/ООС «Арт блокпост».

Фотографії (не більше 5 від однієї людини) приймають за електронною адресою: art@library.kr.ua з позначкою «На конкурс».
Конкурс проводиться окремо як серед фотографів професіоналів, так і аматорів області. В кожній категорії можуть визначатися по три переможця.
Усі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Фото повинні бути у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам: цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів.
Колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

У заявці на участь у конкурсі також потрібно вказати інформацію про фотографію/ї (на окремому аркуші): назву фотографії, де та коли були зроблені та короткий опис;
П.І.Б., місце проживання, контактний телефон. За бажанням можна надати додаткову інформацію (місце проходження служби в зоні проведення АТО/ООС, коротку інформацію про себе).

Переможці нагороджуються цінними подарунками та пам’ятними дипломами.

Роботи переможців та учасників конкурсу будуть опубліковані на офіційній сторінці Освітній простір для ветеранів російсько – української війни в Фейсбуці, на веб-сайті бібліотеки ім. Д.І.Чижевського та можуть бути представлені на тематичній фотовиставці.

Докладніше в розділі Для ветеранів АТО та їх родин з Кіровоградщини оголосили фотоконкурс — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info