До 1030-річчя хрещення Київської Русі – України

10.04.2018

У 2018 році в Україні на державному рівні відзначається 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. З метою збереження традицій української державності , нагадування про роль  історичної спадщини Київської Русі – України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства  для розвитку українського суспільства, як невід`ємної частини європейської цивілізації, в області сформовано  організаційний  комітіт з підготовки та відзначення 1030 річчя хрещення Великої Русі – України під головуванням першого заступника  голови  обласної державної адміністрації Сергія Коваленка.  До складу комітету   увійшли священнослужителі, представники Служби безпеки України в області, Головного управління національної поліції в області, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА.  Також розроблено план заходів з  відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі, яким  передбачено підготовку та  проведення протягом року низки національно-патріотичних заходів.  Серед них –  наукова конференція, засідання за круглим столом, лекції, бесіди, історичні та літературні читання, книжкові виставки, присвячені історії християнства, національно-патріотичні заходи для молоді, молодіжна акція “Молюсь за тебе, Україно”  та інші тематичні  заходи  у закладах освіти та культури області.

З історією Хрещення України – Русі та його історико-культурним  значенням  Ви можете ознайомитися на сторінці веб-сайту “Зв`язки з громадськістю”. Перейти