До уваги керівників фермерських господарств та агропідприємств

Narada 30

24 травня  2018 року у актовій  залі Комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» за адресою с. Велика Северинка, вул. Миру, 2А, відбудеться нарада з керівниками фермерських господарств та агропідприємств, які функціонують на території сільської ради,  за участі  фахівців управління Держпраці у Кіровоградській області.

На нараді планується розглянути наступні питання: аналіз сплати податків фермерськими господарствами та  агропідприємствами  у І  кварталі поточного року, оформлення земельних ділянок  відповідно до норм чинного законодавства, соціально-відповідальний бізнес як один  із напрямів  розвитку суб’єктів  господарювання,  виконання  плану обласних заходів з поліпшення  стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018роки, отримання дозволів  на виконання робіт підвищеної небезпеки, легалізація неформальної зайнятості та  детінізація заробітної плати тощо.

Реєстрація  о 9.45 , початок наради о 10.00  год.