До уваги керівників суб`єктів господарювання агропромислового комплексу!

19.03.2019

25 березня в приміщенні Оситнязького  Будинку культури за ініціативи Управління Держпраці у Кіровоградській області відбудеться семінар на тему: «Дотримання законодавства про працю, безпеку та гігієну праці під час весняно-польових робіт». У заході  беруть участь начальник Управління Держпраці Сергій Подорожний та фахівці Управління.  Планується також  розглянути питання про дотримання законодавства про працю, легалізацію зайнятості, атестацію робочих місць. Також йдеться про першочергові заходи  з охорони праці під час проведення весняно-польових робіт з урахуванням нових нормативно-правових актів з охорони праці, гігієну праці у сільськогосподарському виробництві (проведення медоглядів, застосування засобів індивідуального захисту) тощо. Початок роботи о 10.00.

Виконавчий комітет сільської ради