До уваги керівників закладів громадського харчування різних форм власності та зацікавлених суб’єктів господарювання

26.10.2021

Шановні керівники закладів громадського харчування різних форм власності та зацікавлені суб’єкти господарювання!   Інформуємо вас, що Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 6 жовтня 2021 року № 13 затверджені нові протиепідемічні заходи в закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).   Одночасно повідомляємо, що Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 2020 року №57 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19″втратила чинність.

Просимо вас  забезпечити безумовне виконання  зазначених протиепідемічних заходів, пов’язаних  з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Виконавчий комітет сільської ради