До уваги керівників закладів торгівлі та громадського харчування!

19.09.2022

За оперативними даними ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» з 01 вересня по 12 вересня 2022 року зареєстровано 327 випадків COVID – 19, захворіли 279 дорослих та 48 дітей.

На виконання рекомендацій Кропивницько-Соколівського управління головного управління держпродспоживслужби в Кіровоградській області та враховуючи різке підвищення захворюваності на території області у порівнянні з попередніми місяцями поточного року, рекомендуємо закладам торгівлі та громадського харчування, які розашовані на території громади,  розмістити на входах інформаційні матеріали з вимогами для відвідувачів використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись дистанції 1,5 м один від одного, забезпечити допуск відвідувачів в приміщення лише у респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот,   наявність біля місць потенційного скупчення людей відповідного тимчасового маркування тощо.

Інформаційні листівки  завантажити

Виконавчий комітет сільської ради