До уваги населення громади!

19.09.2022

Зважаючи на зростання випадків інфікування коронавірусом, недотримання протиепідемічних заходів, поширення нових штамів COVID-19 в Україні та світі, а до того ж воєнні дії на території Укра їни та тимчасову окупацію частини населених пунктів, епідсезон 2022–2023 може видатись доволі складним. В Україні вже виявили новий різновид штаму коронавірусу «Омікрон» (тип ВА.5). Аби зменшити ризик захворювання та не допустити перевантаження медичної системи громадянам рекомендовано пройти курс вакцинації проти COVID-19 тими вакцинами, які дозволені ВООЗ до використання.

Пам’ятайте, що ваше здоров’я лише у ваших руках. Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям, мийте руки з милом або користуйтесь антисептиком, дотримуйтеся дистанції 1,5 метра з людьми, які мають симптоми ГРВІ, не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота, дотримуйтеся маскового режиму у приміщеннях і в громадському транспорті. А за перших симптомів захворювання – невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря для встановлення діагнозу й призначення лікування.

Бережіть себе та рідних!

Виконавчий комітет сільської ради