До уваги населення громади! Виявлено п’ять випадків африканської чуми свиней!

18.06.2024

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  повідомляє, що в період з 08 червня по 12 червня 2024 року виявлено п’ять випадків африканської чуми свиней (далі – АЧС), а саме: в особистих селянських господарствах села Ватажкове Терешківської територіальної громади (далі – ТГ) Полтавського району Полтавської області, села Швайківка Швайківської ТГ Бердичівського району Житомирської області, села Володимирівка Володимирівського району Волинської області, на території Чернівецького району Чернівецької області, поблизу села Горохове Кагарлицької ТГ Обухівського району Київської області.
Головними управліннями Держпродспоживслужби в Житомирській, Полтавській, Чернівецькій. Київській, Волинській областях вживаються заходи відповідно до вимог чинної «Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней», затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 №111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за №432/30300.
Кропивницьке районне управління вкотре наголошує на необхідності дотримання населенням громади вимог щодо обігу свиней та продукції з них .  Будьте відповідальні!