До уваги населення та суб’єктів господарювання

20.07.2023

Шановні жителі громади та суб’єкти господарювання!

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про правовий режим воєнного стану”, рішення ради оборони Кіровоградської області від 02 червня 2023 року №2 “Про забезпечення ефективності захисту повітряного простору та критичної інфраструктури Кіровоградської області”, розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 14 червня 2023 року № 665-р “Про підготовку та проведення у 2023 році в області збирання зернових та зернобобових культур” та з метою забезпечення належного рівня безпеки життєдіяльності населення та суб’єктів господарювання всіх галузей економіки області, просимо вас  у разі виявлення уламків бойових ракет чи безпілотних літальних апаратів,  негайного повідомити про знахідку підрозділи ДСНС України в області за номером телефону 101, або Головного управління Нацполіції в області – за телефоном 102.

Виконавчий комітет сільської ради