До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг

16.11.2020

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (зі змінами) (далі – Порядок), та Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), у випадку отримання житлової субсидії або пільг у грошовій безготівковій формі через АТ ,,Ощадбанк” суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати житлових субсидій на рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк” рахунок відкривається за зверненням одержувача житлової субсидії до АТ “Ощадбанк”.

Якщо отримувач не звернеться до АТ “Ощадбанк” для відкриття рахунку для зарахування зекономлених коштів, 20 грудня 2020 року, кошти повертаються до державного бюджету.

За інформацією Міністерства соціальної політики України у значної кількості пільговиків/одержувачів субсидії на облікових записах на сьогодні наявні залишки, зекономлені за результатами опалювального періоду 2019/2020 років.

УВАГА!!!! Пільговикам/одержувачам субсидії у грошовій безготівковій формі необхідно терміново звернутися до банку для перевірки залишків коштів та відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів. Вкотре звертаємо увагу, що до 20 грудня 2020 року неотриманні кошти будуть повернуті до державного бюджету.

Департамент соціального захисту  Кіровоградської ОДА