До уваги платників податків!

05.10.2021

Відповідно до роз’яснень, наданих Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області, нагадуємо, що громадяни можуть бути платниками майнових податків: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плати за землю та транспортного податку.

Дані податки сплачуються фізичними особами за місцем розташування об’єктів оподаткування, а транспортний податок – за місцем реєстрації об’єкта оподаткування. Щодо нарахування відповідних податків, то органи податкової служби самостійно нараховують та надсилають громадянам податкові повідомлення-рішення із зазначенням сум податку та реквізитами для сплати.

Звертаємо увагу, що вказану суму податку необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання повідомлення-рішення.

У разі не отримання повідомлення від контролюючих органів, за інформацією щодо сум податків та реквізитів банківських рахунків для сплати, необхідно звернутися до Великосеверинівської сільської ради (кабінет 3).

Нагадуємо, що за несвоєчасну сплату податку (збору) передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій та пені.

Інна Коробко, начальник фінансового відділу