До уваги платників податків

18.01.2022

Відповідно до рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 09 липня 2021 року № 702 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської територіальної громади на 2022 рік», було встановлено фіксовані ставки єдиного податку з розрахунку на місяць для фізичних осіб-підприємців:

1) першої групи платників єдиного податку для всіх видів діяльності у межах групи у розмірі 10 відсотків до  розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня звітного року

2) другої групи платників єдиного податку для всіх видів діяльності у межах групи у розмірі 15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Детально ознайомитися з інформацією щодо ставок місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської територіальної громади на  2022 рік можна на сайті Великосеверинівської сільської ради (https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/rishennyaradi/rishennya-sesiyi-702-vid-09-lypnya-2021-roku/).