До уваги роботодавців!

04.06.2021

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує

З метою надання допомоги у вирішенні кадрових потреб та укомплектування вакантних робочих місць у роботодавця, пропонуємо Вам скористатися послугою Служби зайнятості з організації та проведення професійного відбору працівників відповідно до вимог конкретного виду професійної діяльності та посади, в тому числі зі стажуванням безробітних на робочих місцях. Стажування проводиться на безоплатній основі для роботодавців, строком від трьох днів. Це дає можливість зорієнтуватися в потенціалі безробітного на виконання посадових обов’язків на певній посаді.

У разі виникнення на підприємстві термінової потреби у тимчасових працівниках для виконання тимчасових робіт, центр зайнятості пропонує тимчасове укомплектування робочих місць з числа безробітних строком не більше 180 календарних днів. При цьому працевлаштовані особи продовжують перебувати на обліку в Службі зайнятості, а роботодавець проводить оплату праці за фактично відпрацьований час із розрахунку мінімальної заробітної плати. Також, у роботодавця є можливість з числа безробітних, які брали участь у тимчасових роботах, відібрати кандидатури для подальшого працевлаштування на постійній основі.

Якщо Ви створюєте нові робочі місця та працевлаштовуєте на них зареєстрованих безробітних за направленням Служби зайнятості у Вас є можливість отримати 100% компенсації фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу.

Якщо Ви працевлаштовуєте за направленням Служби зайнятості внутрішньо переміщену особу у Вас є можливість отримати 100% компенсації фактичних витрат на оплату праці даної особи.

Пропонуємо Вам скористатися сервісом служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця”, з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Крім того, в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості створено рекрутинговий відділ, який здійснює підбір кандидатів з числа осіб, що розмістили своє резюме на сайтах пошуку роботи для укомплектування вакансій, в тому числі, розміщених в інтернет-ресурсах.

Телефони для довідок: (0522) 24-07-91,  24-03-98.