До уваги суб’єктів господарювання та жителів громади!

02.12.2020

У зв’язку із значним погіршенням епідеміологічної ситуації  виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради вчергове звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території громади, щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів та  безумовного виконання  вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» зі змінами та постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, закладів тимчасового розміщення тощо.

Шановні жителі громади! Пам’ятайте, щоб знизити  ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску у громадських місцях,  дотримуватися  соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки,  уникати  скупчення людей,  дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся  до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.