До уваги суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування!

19.01.2021

Звертаємо вашу увагу, що набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” (далі – Закон), яким встановлено фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:
– допуск особи в громадські будівлі споруди, де здійснюється обслуговування населення, і громадський транспорт у період дії карантину, без попередження, донесеного у будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс і рот, у тому числі виготовлену самостійно;
– відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих масок (усне зауваження про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення);
– за обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб’єктів господарювання і безпосередньо фізичною особою – підприємцем без вдягнутих масок, які закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Складати постанови про накладення штрафів і застосування фінансових санкцій будуть посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного і епідемічного благополуччя населення.
Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради