До уваги власників закладів торгівлі та громадського харчування!

28.01.2020

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне  повідомлення системи RASFF від 7 січня 2020 року № 2020.0091 щодо виявлення нововірусу в устрицях, експортованих з Франції (виробник La Famille Boutrais) до окремих держав-членів ЄС і, в тому числі, до України. Вищезазначений  харчовий продукт експортувався до України  ТОВ «СІЛВЕО» (вул. Печенізька, 34, м. Київ).

Відповідно ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи. У зв’язку з цим, звертаємо вашу увагу про  недопущення в обіг фальсифікованих продуктів харчування!

Кіровоградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області