До уваги внутрішньо переміщених осіб!

22.08.2023

Оголошується добір до складу Ради з питань внутрішньо–переміщених осіб в Кіровоградській області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» розпочато роботу по утворенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Кіровоградській області (далі Рада).

Прийнято розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 14 серпня 2023 року «Про робочу групу з формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній державній адміністрації».

Осіб, які є внутрішньо переміщеними особами, і мають бажання долучитися до роботи Ради просимо звертатися особисто із необхідними документами (перелік додається) до департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації за адресою:
вулиця В.Чорновола 38, кабінет №28, відділ соціальної підтримки окремих категорій громадян.

Телефон для довідок: 0522 32 21 73

Документи приймаються до 24 серпня 2023 року.

Документи можна подати особисто, надіслати поштою або надіслати сканкопії на електронну адресу: public@gutszn.kr-admin.gov.ua, або шляхом заповнення гул форми за посиланням: https://forms.gle/SbDsWy9NwG3dbhyU7 .

Перелік необхідних документів:
заява про членство у Раді з питань внутрішньо переміщених осіб в області, у довільній формі;
документ, що посвідчує особу;
документ про освіту (за наявності);
мотиваційний лист кандидата;
відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти (за наявності);
довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
лист громадського об’єднання про включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Пресслужба Кіровградської ОДА/ОВА