До уваги жителів громади!

04.07.2023

Шановні жителі громади!
07 липня 2023 року о 14.30 в приміщенні Великосеверинівської сільської ради відбудеться робоча зустріч заступника начальника управління головної інспекції ГУНП в Кіровоградській області підполковника поліції Юрія Якубенка та старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Кіровоградській області) ДГІДПЛ Національної поліції України капітана поліції Миколи Сульжука з керівництвом сільської ради, на якій планується обговорити діяльність поліцейських офіцерів громади, їх стан взаємодії із органами місцевого самоврядування та дотримання прав і свобод людини у поліцейській діяльності.
Запрошуємо всіх мешканців громади для обговорення наявних питань в діяльності відділення поліції # 2 (м. Кропивницький) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області.