До уваги жителів громади!

04.09.2020

На сторінці “Повідомлення про оприлюднення” офіційного веб-сайту Великосеверинівської сільської ради   опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Правила утримання домашніх та сільськогосподарських тварин і поводження з ними на території Великосеверинівської сільської ради» та проект відповідного рішення Велисеверинівської сільської ради. Розробником проекту регуляторного акта є відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (01.09.2020 р. –01.10.2020 р.) у письмовому вигляді за адресою: Кіровоградська область Кропивницький район с.Велика Северинка, вул. Миру,1 або на електронну адресу severunka2014@ukr.net.

Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/ekonomika-ta-finansi/povidomlennya-pro-oprylyudnennya/