До уваги жителів громади! Про сплату земельного податку.

28.07.2020

3 29375 Pic Nalog 756x425

Великосеверинівська сільська рада повідомляє, що відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним, об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі. Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 і ст.282 ПКУ.
Оплата земельного податку здійснюється через банківські установи та відділення Укрпошти. У разі неотримання повідомлення на сплату земельного податку, зміни власника земельної ділянки або якщо Ви користуєтесь пільгами звертатися до сільської ради (кабінет № 3). При собі необхідно мати копії правоустановлюючих документів (державний акт, свідоцтво про право власності на землю, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право на спадщину і т.д.) ідентифікаційний код власника, пенсійне посвідчення  і т.д.

Шановна громадо! Для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 25.08.2020 року.

Вдячні за розуміння!