До уваги жителів громади! З 1 липня розпочинається збір пропозицій до проєкту місцевого бюджету на 2022 рік

Шановні жителі Великосеверинівської територіальної громади!

Запрошуємо вас долучитись до процесу складання місцевого бюджету! У період з 01 по 31 липня 2021  року фінансовим відділом Великосеверинівської сільської ради буде проводитися збір пропозицій до проєкту бюджету Великосеверинівської громади на 2022 рік. Свої пропозиції ви можете надіслати згідно нижче вказаної форми на електронну пошту:finans.velsever@gmail.com з поміткою “До бюджету” або особисто  надати  до сільської ради за  адресою с. Велика Северинка, вул. Миру,1, кабінет №2 . Всі зібрані пропозиції будуть опрацьовані фінансовим відділом  та передані на розгляд постійних депутатських комісій. Результати розгляду будуть оприлюднені на офіційному сайті Великосеверинівської сільської ради.

Пропозиції до бюджету Великосеверинівської ТГ на 2022 рік

№ з/п Населений пункт

Прізвище, ім’я, по-батькові надавача пропозиції

Зміст пропозиції (має бути у межах повноважень органу місцевого самоврядування)