До уваги жителів області!

06.06.2024

Шановні жителі області!

З новими відключеннями електроенергії, стабільна робота мобільних мереж знову стає вкрай важливою для абонентів.

Робота обладнання мобільного звʼязку та інтернету залежить від електропостачання. Усі базові станції мобільного зв’язку оснащені резервними джерелами живлення. Це батареї, які автоматично вмикаються, коли припиняється централізоване електроживлення.

Тому, щоразу під час вимкнення світла люди вмикають на мобільних телефонах стільникові дані, чим збільшують навантаження на вежі мобільних операторів.

Стабільність роботи мережі залежить від тривалості та масштабів відключення електроенергії. Якщо живлення відсутнє довгий час на значній території України, то операторам мобільного зв’язку досить складно забезпечити роботу всього обладнання на генераторах.

Друзі, просимо під час вимкнення світла обмежити використання застосунків, які споживають великий обсяг трафіку, та застосунків які мають фото-відео контент.

Наше соціально відповідальне ставлення до цифрової гігієни і грамотності під час застосування погодинних графіків енергетичних обмежень є допомогою військовій логістиці, телекомунікаційній стійкості та обороні держави, в цілому.

Кіровоградська ОВА