До уваги жителів Великосеверинівської сільської ради

охорона

З метою дотримання вимог природоохоронного законодавства у період підготовки до Нового 2019 року передбачено проведення ряду заходів державного нагляду, спрямованих на охорону лісів від незаконних рубок та дотриманням вимог законодавства при реалізації новорічних ялинок у місцях продажу. Згідно розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 року №854-р «Про організацію роботи щодо охорони хвойних насаджень області від незаконного вирубування у передноворічний період 2019 року» в області будуть утворені рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування хвойних дерев та проведення перевірок транспортних засобів щодо законності перевезення ними хвойних дерев, а також законності реалізації новорічних ялинок у місцях продажу.

За вчинення самовільних рубок накладається адміністративний штраф у розмірі від 85 до 170 грв.(ст.65 КУ пАП). Також порушник забов’язаний  відшкодувати заподіяну лісу шкоду, що залежить від товщини стовбура нелегально зрубаного дерева і в середньому становить 260-500 гривень. Якщо вчинена рубка декількох новорічних дерев, а розмір завданої лісу шкоди визнаний істотним, винна особа притягується до кримінальної відповідальності за ст.246 Кримінального кодексу України.

Звертаємось до всіх жителів Великосеверинівської сільської ради  з проханням проявити свідомість і порозуміння, аби спільно сприяти уникненню знищення вічнозелених насаджень та завдання збитків навколишньому природному середовищу.

Виконком сільської ради