Добрих і світлих Великодніх Свят!

29.04.2021

Наближається найбільше православне свято – Великдень, Світле Христове Воскресіння. Під час релігійних свят неможливо уявити собі храм або оселю, у яких не запалюють свічок. Свічка — це символ віри.  Але вогонь – це не тільки тепло, священний дар, але й руйнування, загибель і згарища. Тож звертаємося до кожного жителя громади з проханням дотримуватись правил безпеки під час Пасхальних свят. Перебуваючи у храмі, пам’ятайте про правила поводження з відкритим вогнем, а встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, тюлів, святкових декорацій тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду. Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем. Також будьте пильними і під час відпочинку на природі. Не провокуйте пожежі в екосистемах та не порушуйте  протипожежних правил! Категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

У разі пожежі не гайте часу, одразу телефонуйте до рятувального підрозділу за телефоном «101»!

Пам’ятайте, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю! Вас і ваших близьких оберігає ваша обачність і турбота про ближнього! Бережіть себе і будьте здорові!

Виконавчий комітет сільської ради