Донорська кров дозволяє рятувати життя

25.01.2023

Кіровоградська обласна станція переливання крові  відчуває гостру  нестачу донорів. Війна триває, чимало військових проходять лікування на території  нашого краю та й використання продуктів крові є необхідним компонентом медичної допомоги для пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в закладах охорони здоров’я області. Тож медики закликають усіх небайдужих  долучитися до благородної справи  та поповнити  банк крові у цей не простий для України час. Всі бажаючі здати кров можуть звернутися до обласної  станції переливання крові, що знаходится на вул. Преображенська, 88 (напроти обласної дитячої лікарні). Забір крові  з понеділка по п`ятницю з 8:30 до 12:00.

Варто зазначити, що стати донором може кожен здоровий громадянин України віком від 18 років, вагою не менше 50 кг. Для здачі потрібно взяти з собою документ, що посвідчує особу.  Більш детальнішу інформацію   можете отримати за телефоном 0669192778.

ДОНОРСЬКА КРОВ ТА ЇЇ КОМПОНЕНТИ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ!!!