Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» – теплий садочок з теплом до сердець малюків

23.06.2017

Піклуватися про здоров’я малечі, створювати для них комфортні умови та забезпечувати їм належну дошкільну освіту – це одне із пріоритетних завдань діючої влади.

Наразі завершилися ремонтні роботи фасаду будівлі Великосеверинівського дошкільного навчального закладу. Із застосуванням енергозберігаючих технологій було проведено утеплення фасаду садочка, що дозволить в першу чергу забезпечити необхідний температурний  режим у навчальному закладі та зменшити   використання енергоресурсів.. Кошти на ці цілі були виділені із сільського  бюджету  у розмірі 450,0 тис.грн, та  районного  бюджету 100,0 тис.грн. Слід зазначити, що процес капітального ремонту завжди був на контролі керівництва Великосеверинівської сільської ради, зокрема, її голови Сергія Левченка. Тож маленьких вихованців у стінах садочка чекають затишна домашня атмосфера, тепло та доброзичливі педагогічні працівники.