ДСНС і UNICEF Ukraine запустили інформаційну кампанію «Безпека вдома під час війни»

23.01.2023

З початку 2023 року в Україні зафіксовано 2 710 пожеж. Значна частина з них — це побутові пожежі, спричинені неправильним використанням альтернативних засобів обігріву та освітлення.
Недостатня обізнаність щодо того, як користуватися цими приладами, заподіює непоправну шкоду майну та здоров’ю українців, а часто й коштує життя!
За даними Міністерство охорони здоров’я України, тільки з листопада по грудень 2022 року встановлено 868 випадків отруєнь чадним газом, з них 215 постраждалих — діти.
Інформаційна кампанія покликана підвищити обізнаність українців із правил безпечного користування генераторами, газовими пальниками, системою пічного опалення та свічками у разі відсутності електроенергії та тепла.
Громадяни вже мають змогу почути на радіо, побачити в телеефірі, мережі Інтернет, а також у під’їздах будинків, ліфтах та на зовнішніх рекламних носіях.
Підтримайте інформаційну кампанію — діліться дописами у соцмережах! Важливі знання з пожежної безпеки рятують життя!