Інформація про здійснення регуляторної політики

Velykaseverynka Gerb Про здійснення регуляторної політики у 2020 році

25.05. 2021

Великосеверинівською  сільською радою  відповідно до принципів державної регуляторної політики, визначених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), здійснюється активна робота, спрямована на:

безумовне дотримання вимог чинного законодавства, пов’язаного з підготовкою, прийняттям, відстеженням результативності регуляторних актів;

встановлення єдиного системного підходу до впровадження регуляторної діяльності;

підвищення якості підготовки аналізів регуляторного впливу та звітів з відстеження результативності регуляторних актів;

забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;

залучення громадськості до обговорення проєктів регуляторних актів, забезпечення гласності, відкритості та прозорості регуляторної діяльності.

Станом на 01 січня 2020 року загальна кількість діючих регуляторних актів складає 1, а саме:

Рішення Великосеверинівської сільської ради від 13.06.2019 р. №876 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Для оцінки стану впровадження регуляторного акту та досягнення цілей, задекларованих при їх прийнятті, сільською радою протягом 2020 року здійснювались заходи з відстеження результативності регуляторних актів. Відповідно до статті 10 Закону, Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 (із змінами), проведено базове відстеження результативності.

Відповідно до пропозицій структурних підрозділів – розробників проєктів регуляторних актів, розроблено 08 грудня 2020 року та  затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік, яким передбачено підготовку чотирьох регуляторних актів.

З метою розвитку сфери відкритих даних у громаді, підвищення ефективності та прозорості діяльності на сторінці за адресою http://www.drs.gov.ua/regional/ опубліковано набір даних «План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проєктів, цілей їх прийняття, строків підготовки проєктів, найменування органів та підрозділів, відповідальних за розроблення проєктів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу.

Дотримання принципів державної регуляторної політики знаходиться на постійному контролі виконавчим комітетом Великосеверинівської сільської ради.