Епідемічна ситуація захворюваності на ГРВІ та грип на Кіровоградщині

06.09.2021

Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України повідомляє про епідемічну ситуація захворюваності на ГРВІ та грип на Кіровоградщині.

Так, на минулому тижні збільшилась майже  на 20 відсотків  кількість звернень за медичною допомогою з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій. До медичних установ області звернулось 1379 мешканців області. Із усіх захворілих на ГРВІ – 45 відсотків складають діти та підлітки віком до 17 років. У вірусологічній лабораторії  центру контролю та профілактики хвороб впродовж тижня на грип досліджено 6 зразків біологічного матеріалу від хворих з ТГРІ. Віруси грипу не ідентифіковані.

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ не перевищує значення епідемічного порогу та знаходиться на позначці мінус 70,1 % до епідпорогу.

ГРВИ та Грип

Підготовлено за матеріалами сайту Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України http://labcentr.kr.ua/