Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього

04.05.2018

тренынг

4 травня на базі комунального закладу “Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» для пенсіонерів та людей передпенсійного віку громади  було проведено тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» .  Викладачі – тренери Любов Лук`янцева та Віталій Тернавський, представники  МБФ «Український жіночий фонд», познайомили учасників зі стратегією  управління власними грошима, плюсами та можливими ризиками щодо депозитів, новинами  в законодавстві в сфері споживчого кредитування, безпечним крпистуванням банківськими картками, методами щодо запобігання шахрайству у сфері фінансових послуг тощо.  Під час тренінгу досвідчені викладачі  в цікавій формі надали  учасникам  тренінгу базові знання про  фінансові інструменти і як ними користуватися, навчали  приймати обізнані, свідомі фінансові рішення, розповіли про способи ведення і планування сімейного бюджету, як не стати жертвою шахраїв. Додатковий аспект тренінгу – розвиток активної громадянської позиції, просування ідей, як кожен може змінити на краще життя своєї громади. За словами учасників подібні курси дуже пізнавальні,   корисні  і справді потрібні.