Фотоконкурс пам’яток природи!

31.05.2021

Фотографів та аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи!!!
Вікі любить Землю 2021.
На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.
З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується в 30 країнах .
В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тис. об’єктів ПЗФ України.
Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі: https://commons.wikimedia.org/
Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням: http://wikilovesearth.org.ua/rules.
Основними номінаціями конкурсу є «кількісна» та «якісна». На переможців основних номінацій чекають цінні призи. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, як-от для відеозаписів та аерофото, з окремими призами.
Детальніше умовами та історією конкурсу можна ознайомитись на сайті: wle.org.ua.
За додатковою інформацією чи коментарями звертайтеся:
info@wikimedia.org.ua
+38 050 05 06 814 (Анастасія Івашина, менеджера з комунікацій Вікімедіа Україна)