ГО Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва про співпрацю з ОТГ

05.11.2020

Членкині ГО Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва – ОЖІС, які реалізують за підтримки МОМ проєкт «Впровадження НМВ суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації», організували та провели адвокаційну зустріч з представниками Великосеверинівської та Новопразької ОТГ.
Під час зустрічі члени ОЖІЦ провели інформаційну годину з тематики «Торгівля людьми як злочин» та «Законодавство в сфері протидії торгівлі людьми», надали методичні рекомендації  щодо організації діяльності громади на попередження злочину торгівлі людьми, виявлення постраждалих та надання їм допомоги згідно державних стандартів.
Також в рамках заходу, мала можливість презентувати роботу Кіровоградський обласний центр соціально-психологічної допомоги у Великосеверинівській та Новопразький громадах Кіровоградської області. Під час спілкування з представниками громад дійшли спільної думки щодо подальшої співпраці.
Наприкінці зустрічі учасникам були надані друковані матеріали та буклети для розповсюдження серед жителів громади.
Захід відбувся за сприяння соціальних партнерів ГО ОЖІЦ – Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації та бібліотек ОТГ.

Яна Ковальова