Голосування за проекти громадського бюджету

Шановні жителі Великосеверинівської громади!

Запрошуємо Вас узяти участь у голосуванні за проекти Громадського бюджету громади. Проекти, що отримають найбільше голосів, буде втілено у 2018 році.

Голосування пройде   з 22.11. 2017р. по 06.12.2017р.

Місце проведення голосування:

Великосеверинівська сільська бібліотека

Лозуватська сільська бібліотека

Підгайцівська сільська бібліотека

Оситнязька сільська бібліотека

(Час роботи бібліотек згідно установлених графіків)

Великосеверинівська сільська рада, 2-ий поверх, кабінет № 5 (фінансово-економічний відділ)

Амбулаторія Оситнязького старостинського округа, (кімната для голосування)

Бланк голосування можна отримати шляхом роздрукування його із веб-сайту Великосеверинівської сільської ради або у місці проведення голосування.

Голосування здійснюється за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідчення на постійне проживання).

Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти.

Переглянути проекти:

Завантажити  Проект “Дитячий майданчик “Веселий дворик” (проект №1)

Завантажити Проект “Дитячий майданчик “Веселий дворик) (проект №2)

Завантажити Проект “Спортивний майданчик з вуличними тренажерами “Рухова активність – здоровий спосіб житя – здорова нація”(проект №3)

Завантажити Проект “Руху правила єдині, знати їх усі повинні!” (проект №4)

Завантажити Проект “Територія школи – зона  комфортного навчання  та дозвілля” (проект №7)

Завантажити Проект “Школа починається з порогу” (проект№8)

Завантажити  Проект “Відкритий клас” (проект №9)

Завантажити Проект “Здорові діти – здорова нація” (проект №10)

Завантажити Проект “Організація культурних та розвиваючих форм дозвілля молодого покоління с.Лозуватка” (проект №11)