Головне управління Держгеокадастру області інформує

31.01.2022

За даними Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, станом на 31.01.2022 року загальна кількість документації із землеустрою та оцінки земель, яка внесена до електронного реєстру Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель, становить 411 702 примірники. З них переведено у електронний вигляд – 214 868. Решта, а це 196 834 примірники, у паперовому вигляді.

За минулий рік 6704 примірники документації із землеустрою в електронній формі внесені до системи електронного документообігу Держгеокадастру (у ДокПРОФ). 13390 документацій із землеустрою відскановано (переведено в електронний вигляд) фахівцями Відділів управління з надання адміністративних послуг ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області. 10799 документацій із землеустрою в електронному та сканованому вигляді внесені до електронного реєстру (Перелік документацій із землеустрою головного/регіонального/місцевого фонду документації із землеустрою у Кіровоградській області, яка передана до Державного фонду документації із землеустрою).

Звертаємо увагу розробників документації із землеустрою, що відповідно до пункту 9 Положення про Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року №1553 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 393, залежно від виду документації із землеустрою та оцінки земель та рівня проведення землеустрою розробник такої документації та розробник технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також звітів про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок через електронний вебпортал Держгеокадастру або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг за заявою безоплатно передає документацію із землеустрою та оцінки земель в електронній формі у місячний строк після її затвердження з використанням кваліфікованого електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника. Подана документація без затвердження буде повертатися.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області