Громадський бюджет 2021: визначені проєкти, які допущенні до голосування

06.05.2021

Шановні жителі Великосеверинівської громади!

Повідомляємо, що комісією  з питань громадського бюджету проведено  оцінювання наданих проєктів відповідно до Положення про громадський бюджет та визначено проєкти, які допущенні до голосування, а саме:
Проєкт №1 «Клас під відкритим небом»
Населений пункт: с. Оситняжка, вул. Центральна, 48.
Мета: Встановлення майданчику «Відкритий клас» на території школи, як новий освітній простір (плиточне покриття майданчика, монтаж навісної конструкції, встановлення дошки, лавок та столів)
Автор проєкту: Ситник К.М. Вартість проєкту 104 000гривень.

Проєкт №2 «Обладнання дитячого майданчика для ігор дітей дошкільного і молодшого шкільного віку
Населений пункт: с.Високі Байраки, прибудинкова територія будинків № 1, 2 по вулиці Залізничників (станція Канатове)
Мета: Обладнання місця для дитячих ігор серед  дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (пісочниця, альтанка, гойдалки, карусель, столик тощо).
Автор проєкту: Єфімова О.А. Вартість проєкту 97 946 гривень.

Проєкт № 4 «Активне дозвілля в селі Підгайці»
Населений пункт: с. Підгайці, вул. Говорова,5
Мета проєкту: Забезпечення Підгайцівського  клубу спортивним інвентарем для спортивного розвитку та активного дозвілля мешканців села (більярдний стіл, тенісний стіл, ракетки тощо)
Автор проєкту: Мороз В.О. Вартість проєкту 53 000 гривень.

Проєкт № 5 «Все для дітей»
Населений пункт: с. Созонівка вул. Центральна, 7
Мета проєкту: Забезпечення належного рівня відпочинку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку на території дошкільного підрозділу Созонівського НВК (встановлення 3 тіньових навісів)
Автор проєкту: Колінько В.О. Вартість проєкту 210 000 гривень.

Проєкт № 6 «Ігровий майданчик»
Населений пункт: с. Оситняжка, вул. Набережна, 64
Мета проєкту: Обладнання місця для дитячих ігор для дітей дошкільного віку (веранда ігрова, будиночок-пісочниця)
Автор проєкту: Вітер Н.О. Вартість проєкту 80248,96 гривень.

Проєкт № 7 «Облаштування території зони відпочинку біля сільського клубу в с. Лозуватка»
Населений пункт: с. Лозуватка, вул. Річна,1
Мета проєкту: Облаштування пішохідної доріжки біля лавочок та спорудження клумб
Автор проєкту: Жабокрицька О.М. Вартість проєкту 22966 гривень.

Проєкт № 8 «Створення фізкультурно-спортивно-ігрового комплексу Великосеверинівського закладу дошкільної освіти «Перлинка»
Населений пункт: с. Велика Северинка, вул. Миру, 10а
Мета проєкту: Створення сучасного ігрового та спортивного дитячого майданчика відповідно санітарних норм, створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом. (спортивний елемент «Лабіринт, гойдалки, лазалки, ігрові споруди тощо)
Автор проєкту: Кривоніс І.М. Вартість проєкту 107 000 гривень.

Проєкт № 10  «Школа дронів» для дітей та молоді»
Населений пункт: с. Високі Байраки, сільський будинок культури.
Мета проєкту: Створення матеріально-технічної бази для реалізації інноваційного гуртка для вивчення сучасних технології розробки дронів» (квадрокоптер, системний блок, тримачі та інші інструменти)
Автор проєкту: Уроднич Д.С. Вартість проєкту 96 600 гривень.

Проєкт № 11 « Здоровий відпочинок»
Населений пункт: с. Велика Северинка
Мета проєкту: Створення умов відпочинку на свіжому повітрі (придбання шістьох альтанок з покрівельним дахом)
Автор проєкту: Вишневський С.С. Вартість проєкту 107 000 гривень.

Для більш детального ознайомлення з проєктами звертайтеся до відділу фінансів сільської ради (с. Велика Северинка, вул. Миру, 1, каб .№2 або за  телефоном  050 012-72-99

Начальник фінансового відділу Інна Коробко