Хто ж слідкує за порядком у вашому селі?

полыцейськ

Як повідомлялося раніше, Великосеверинівська сільська рада одна із перших в області залучилася до проекту  «Поліцейський офіцер громади». І  вже наприкінці минулого року в нашій громаді до роботи приступили дільничні офіцери поліції.  Суттєвий акцент в роботі офіцерів громади зроблений на запобігання кримінальних діянь і правопорушень на території ОТГ. До повноважень офіцерів  громади входить виконання  функцій дільничних та  патрульних поліцейських, дозвільної системи, здійснення попередження правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них, робота  з родинами, які втрапили в складну життєву ситуацію, та інше. Вони мають бути  першими, до кого звертаються люди, які  стикаються зі злочином чи несправедливістю, і першим, хто запобігає кримінальним діянням і правопорушенням на території громади. Хто ж слідкує за порядком у вашому селі?

• поліцейський офіцер Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади, капітан поліції Дворнік Андрій Іванович, телефон: (095)8841980, територія обслуговування: с.Оситняжка, Петрове, Лозуватка, Кандаурове
  • поліцейський офіцер Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади, капітан поліції Сатибаєв Тимур Михайлович, телефон: (050)8869856, територія обслуговування: с.Велика Северинка, Підгайці

Прийом громадян здійснюється в  приміщенні поліцейської станція за адресою: с.Оситняжка, адміністративна будівля Оситнязького старостинського округу