ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування відбувся на території нашої громади

21.04.2021

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з обласною Федерацією спортивного орієнтування провели  ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування за підтримки Великосеверинівської територіальної громади. Змагання відбулися на новій карті на території с.  Оситняжка. Організаторами було забезпечено дотримання санітарних норм – проходження учасниками дистанцій рознесено в часі і здійснювалося за різними маршрутами.
Перед початком змагальної дистанції відбулося нагородження переможців І етап Кубку області зі спортивного орієнтування.
У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої, позашкільної, вищої освіти, а також учасники в особистому заліку з Великосеверинівської, Ганнівської, Знам’янської, Катеринівської, Кропивницької, Мар’янівської, Новгородківської, Олександрівської, Олександрійської, Світловодської, Соколівської, Суботцівської територіальних громад та команди комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Льотної академії Національного авіаційного університету та ін..