Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю

10.03.2018

На виконання Постанови КМУ від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні  та реалізації державної політики» відповідно до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік, затвердженого розпорядженням  Великосеверинівського сільського голови від 10 січня 2018 року  №5-од, сільська рада повідомляє про початок проведення електронних консультацій з громадськістю на тему «Обговорення проекту Правил благоустрою території населених пунктів Великосеверинівської сільської ради», який розміщено на сторінці “Консультації з громадськістю” офіційного веб-сайту сільської ради.  До обговорення запрошуються  фізичні та юридичні особи. Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції у довільній формі на електронну адресу severunka2014@ukr.net до 25 березня поточного року. Контактна особа: Косарчук Лідія Георгіївна, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосевериніської сільської ради, (050)333-97-14.

Перейти на сторінку