Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Великосеверинівської  територіальної громади

20.03.2024

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Великосеверинівської  територіальної громади (далі – громадське обговорення)

1. Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків у населених пунктах Великосеверинівської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

2.Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради.

3.Правова підстава:
– Закон України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»;
– Постанова Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»;
– Розпорядження голови Великосеверинівської сільської ради від 16 лютого 2024 року № 29-од «Про створення робочої групи з питань перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Великосеверинівської сільської ради»;
– Розпорядження голови Великосеверинівської сільської ради від 08 березня 2024 року № 41-од «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Великосеверинівської сільської ради».

4.Ініціатори перейменування вулиць провулків у населених пунктах Великосеверинівської сільської територіальної громади:
жителі Великосеверинівської сільської територіальної громади;
робоча група з питань перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів населених пунктів Великосеверинівської сільської ради.

5. На виконання розпорядження голови Великосеверинівської сільської ради від 08 березня 2024 року № 41-од «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Великосеверинівської сільської ради» громадське обговорення з питань, перейменування вулиць, провулків у населених пунктах Великосеверинівської сільської ради проводиться у формі електронних консультацій з використанням офіційного веб-сайту Великосеверинівської сільської ради.

 Строк проведення: з 20 березня 2024 року по 20 травня 2024 року в три етапи.

І етап – з 20 березня 2024 року по 19 квітня 2024 року – збір пропозицій від жителів громади щодо нових назв вулиць, які виносяться на громадське обговорення щодо їх перейменування відповідно до переліку:

№ п/п Існуюча назва вулиць чи провулків Нова назва вулиць чи провулків

село Велика Северинка

1. вулиця 40 років Перемоги
2. вулиця  Мічуріна
3. вулиця Гагаріна

село Лозуватка

4. вулиця Гагаріна
5. вулиця Волошина

село Оситняжка

6. вулиця Пушкінська

село Високі Байраки

7. вулиця Горького
8. вулиця Таратути

село Червоний Кут

9. вулиця Краснокутська

село Рожнятівка

10. вулиця Матросова
11. вулиця Майська

село Підгайці

12. вулиця Клубнічна

село Созонівка

13. вулиця Профсоюзна
14. вулиця Прянішнікова
15. вулиця Тімірязєва

6.Громадське обговорення провести шляхом:
подання письмових пропозицій:
на поштову адресу: вулиця Миру,1 село Велика Северинка Кропивницький район Кіровоградська область, 27613;
на електронну адресу: severunka2014@ukr.net;
подання усних пропозицій:
за адресою: вулиця Миру,1 село Велика Северинка Кропивницький район Кіровоградська область, 27613, приміщення Великосеверинівської сільської ради (ІІ поверх, каб.6 понеділок – четвер з 8:00 год. до 17:00 год; п’ятниця з 8:00 год. до 16:00 год);

за телефоном: +380 (50) 0127299;

Пропозиції від жителів старостинських округів щодо нових назв вулиць також приймаються:
– від жителів Високобайрацького старостинського округу – на поштову адресу: вулиця Центральна, 3, с.Високі Байраки Кропивницький район Кіровоградська область, 27601, та в адмінприміщенні Високобайрацького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради;
– від жителів Созонівського старостинського округу – на поштову адресу: вулиця Паркова, 5, с. Созонівка Кропивницький район Кіровоградська область, 27602, та в адмінприміщенні Созонівського старостинського округу Великосеверинівської сільської ради;
– від жителів Оситнязького старостинського округу – на поштову адресу: вулиця Центральна,44, с. Оситняжка Кропивницький район Кіровоградська область, 27610, та в адмінприміщенні Оситнязького старостинського округу Великосеверинівської сільської ради.

ФОРМА надання пропозицій завантажити

Увага! Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Юридичні особи,  які подають пропозиції,  зазначають довідкові дані:  найменування, поштову адресу,   код ЄДРПОУ.

ІІ етап – з 19 квітня 2024 року по 25 квітня 2024 року – опрацювання робочою групою з питань перейменування вулиць, провулків у населених пунктах Великосеверинівської сільської ради зібраних пропозицій та їх затвердження.
У разі ненадходжень жодної пропозиції щодо зміни назви вулиці чи провулку – пропозиція буде надаватись робочою групою.

ІІІ – етап з 26 квітня 2024 року по 20 травня 2024 року – громадське обговорення щодо нових варіантів назв вулиць, провулків громади з урахуванням пропозицій від жителів громади та рекомендацій робочої групи згідно п.6 Інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Великосеверинівської територіальної громади.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному сайті Великосеверинівської сільської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій.

8. Місцезнаходження та адреса електронної пошти відповідального за організаційне забезпечення громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:
вулиця Миру,1, с. Велика Северинка Кропивницький район Кіровоградська область, 27613, приміщення Великосеверинівської сільської ради (ІІ поверх, каб.6, понеділок – четвер з 8:00 год. до 17:00 год; п’ятниця з 8:00 год. до 16:00 год).

9. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за підготовку громадського обговорення:
начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Катерина Кошкіна, телефон 0500127299.