Інституційний аудит став першим досвідом зовнішнього оцінювання управлінських та освітніх процесів нашого закладу

09.11.2023

Інституційний аудит став першим досвідом зовнішнього оцінювання управлінських та освітніх процесів нашого закладу. Ми отримали дієві рекомендації та змогли реалізувати на практиці їх виконання, налагодити більш тісну та ефективну співпрацю і взаєморозуміння із засновником.
В умовах воєнного часу питання безпечного освітнього середовища стало одним із найважливіших, тож засновником виділено кошти на підвищення рівня безпеки освітнього середовища: встановлено систему зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження на території опорного закладу та філії, відремонтовано та обладнано відповідно до вимог шкільний тир як найпростіше укриття в опорному закладі та протирадіаційне укриття у філії. Це дало змогу організувати освітній процес у змішаному та очному форматі. Також встановлено огорожу, облаштовано окремі спортивні майданчики для учнів 1-4 та 5-11 класів, поповнено необхідним обладнанням ресурсну кімнату, спортивний зал та медичний кабінет.
Новий формат співпраці засновника, керівника та всіх учасників освітнього процесу є запорукою майбутнього вдосконалення української освіти.
Леонід Голота, директор Великосеверинівського ліцею