Історія становлення та традиції святкування Дня Хрещення Русі: 1888 – 2018

15.07.2018

Без названия

Прийняття християнства київським князем Володимиром стало ключовою подією в історії Русі, заклало основи державності і на століття визначило долю народів, що вийшли з київської хресної купелі. 1030 років тому православна віра згуртувала різноплемінне населення Київської Русі в єдиний народ, дала можливість на рівноправних умовах увійти в число найбільш могутніх держав Європи, сприяло розвитку економіки, культури, мистецтва.

27-28 липня віруючі Української Православної Церкви з усіх куточків країни матимуть змогу взяти участь в урочистостях і помолитися про Божу милість для нашого народу на Володимирській гірці та в головній святині України — Києво-Печерській Лаврі, пройти вулицями столиці хресним ходом з чудотворними святинями.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ на офіційному сайті http://news.church.ua публікує матеріал про те, як відбувалося становлення традиції святкування Дня Хрещення Русі, про історію взаємодії Церкви з владою щодо надання урочистостям статусу державних та про особливості торжеств у різні роки — з 1888 по 2018.

З повною версією матеріалу Ви зможете ознайомитись, перейшовши за посиланням.