Курс «Історія українського громадянського суспільства»

26.04.2024

Кіровоградська обласна військова адміністрація запрошує  пройти курс «Історія українського громадянського суспільства», який створено Фондом Східна Європа спільно з освітньою онлайн-платформою «Зрозуміло».

Протягом навчання ви дізнаєтеся:
◾️короткий історичний екскурс прояву цінностей українців від 1990-х років і дотепер;
◾️«Помаранчеву революцію», її передумови, перебіг і основних учасників;
◾️причини й передумови Революції гідності;
◾️політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму;
◾️історію українських громадянських рухів і спільнот на Сході України;
◾️силу і вплив об’єднання суспільства у кризових ситуаціях.

Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді.

Успішне його завершення дає змогу отримати сертифікат, що містить 0,2 кредити ЄКТС або шість академічних годин і зараховується як самоосвіта.

Посилання на курс – https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-044+Jan2024/about