Йде травень крізь хвилини, дні й роки, несе нащадкам спогади свої…

03.05.2018

перемога3

8 та 9 травня ми відзначаємо День  пам’яті та примирення і 73-ю  річницю Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні. У ці славні дні  Перемоги  ми пам’ятю та серцем кожного разу повертаємося до весни 45-го, згадуємо тих мужніх людей, які вибороли перемогу та дали  нам можливість    жити, працювати,  виховувати дітей і онуків. Серед цих людей були і наші земляки. Імена всіх визволителів назвати не можна, однак вони назавжди залишаться в історії рідного краю. Головне, щоб про них пам’ятали,   щоб ніколи не зстерлася  в пам´яті поколінь  велич їх подвигу. Головне, щоб цінували те, за що вони віддали своє життя…У ці дні ми вшановуємо пам’ять загиблих у Другій світовій війні, схиляємо голови перед їх мужністю і героїзмом. У ці дня ми вшановуємо живих  ветеранів, які  пройшовши через пекло війни,  завоювали Перемогу – одну на всіх.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території сільської ради  будуть проходити наступні заходи:

08.05. 2018 року о 09.00 – мітинг та змагання  з футболу серед учнівської молоді   на призи кубка «Героїв земляків» Тарана Григорія Олексійовича, Литвинова Миколи Юхимовича, Говорова Федіра Івановича (місце проведення – стадіон с. Велика Северинка);

08.05. 2018 року о 20.00 – урочиста хода з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Будинок культури с. Оситняжка);

09.05. 2018 року о 10.00 – мітинг з покладанням вінків та  квітів  до пам’ятників і обелісків (Будинок культури с. Оситняжка);

09.05. 2018 року о 10.00 – мітинг з покладанням вінків та  квітів  до пам’ятників і обелісків (обеліск Слави с.Велика Северинка);

09.05. 2018 року  о 10.00 – мітинг з покладанням вінків та  квітів  до пам’ятників і обелісків (пам`ятник с.Лозуватка);

09.05. 2018 року о 10.00 – мітинг з покладанням вінків та  квітів  до пам’ятників і обелісків (сільський клуб с. Підгайці).

Виконавчий комітет  сільської ради запрошує всіх бажаючих взяти участь у заходах. Пам’ятаймо,  якою ціною дісталася Перемога нашим батькам і дідам і вшануймо героїв війни.