Кабмін заборонив оформляти внутрішні паспорти у вигляді книжки

22.03.2018

Кабінет міністрів України заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у формі книжки. Рішення прийнято на засіданні Кабінету міністрів у середу, 21 березня.

Зміни були внесені до постанови “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсними та знищення паспорта громадянина України”. Зокрема, уряд виключив положення, що передбачає, що до завершення роботи по забезпеченню в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка паспорта громадянина у формі книжечки, передають “Українські новини”. Рішення було прийнято, так як підрозділи Міграційної служби в повному обсязі забезпечені матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта у формі ID-картки.

Нагадаємо, що Міграційна служба видала 1,1 млн ID-карток і майже 4 млн біометричних паспортів в 2017 році. Раніше в Міграційній службі прогнозували, що повний перехід України на ID-карти відбудеться до 2022 року.

Джерело:https://ua.112.ua