Канікули в школах і вузах: дата початку та рекомендації Міносвіти

12.10.2020

Міністерство освіти назвало дату початку канікул та дало рекомендації щодо роботи вищих навчальних закладів та садочків. Про це йдетьс на УНІАН: https://www.unian.ua.

Епідемія коронавірусу сильно вплинула на роботу навчальних закладів. У Міністерстві освіти України розповіли як зміниться режим роботи шкіл і вузів Під час карантину, і коли учні вийдуть на канікули.

За словами Міносвіти, пандемія коронавірусу сильно вдарила по системі освіти. Учні та працівники шкіл і вузів по всій країні заражаються коронавірусом. Осінні шкільні канікули в цьому році почнуться раніше, ніж зазвичай. Про це розповів нардеп “Слуги народу” Михайло Радуцький. Шкільні канікули мають стартувати вже наступного тижня до 15 Жовтня. Такий ранній початок канікул пов’язаний зі зростанням випадків зараження коронавірусом. 12 жовтня МОН направить рекомендації щодо режиму роботи всім школам України. Документ рекомендує встановити канікули в школах з 15 по 30 жовтня. Конкретну дату початку канікул у кожній школі визначатиме місцева влада.

Заклади вищої та професійної освіти, а також ПТУ отримають рекомендації перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада. Ці рекомендації дані, щоб уберегти від зараження коронавірусом викладачів і учнів під час пандемії. Також у студенти повинні покинути гуртожитки на час дистанційного навчання. Міністр освіти Сергій Шкарлет закликав ВНЗ повернути студентам гроші за проживання за цей місяць.

Дитячі садки в Україні відновили роботу і продовжуватимуть працювати у звичайному режимі восени. При цьому сади будуть дотримуватися рекомендацій МОЗ. Батьки дітей не можуть заходити в будівлю садка, дітям будуть щодня вимірювати температуру, а кількість дітей в групах буде обмежена.